Blog kategorie
Nowa Dyrektywa w sprawie ŚOI

30-letnia dyrektywa w sprawie ŚOI 89/686 została zastąpiona rozporządzeniem w sprawie środków ochrony indywidualnej 2016/425. Poniższe pytania i odpowiedzi zawierają więcej informacji na temat skutków i harmonogramu zmian.

czytaj całość »
Nowe trudnopalne szelki dla spawaczy z serii Protecta Pro

Szelki bezpieczeństwa z Kevlaru® Model AB11313K zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższej ochrony przed wysoka temperaturą oraz płomieniami, pracownikom wykonującym specjalistyczne prace na wysokości.

Szelki stanowią doskonałe rozwiązanie dla spawaczy, strażaków, służb technicznych itp.

czytaj całość »
DBI SALA ZORBA nowy inowacyjny punkt kotwienia

W ofercie Capial Safety pojawił się nowy punkt kotwienia DBI SALA ZORBA. Punkt asekuracyjny jest bardzo szybki i łatwy do instalacji a tym samym przyjazny dla konstrukcji dachu. Produkt przeznaczony jest dla 2 użytkowników + 1 ratownika – czyli docelowo do jedengo słupka może być podpięte aż trzy osoby.

czytaj całość »
Nowa poprawiona linia szelek Protecta® Pro™

Przez wiele lat szelki Protecta® Pro™ pozwalały bezpiecznie wracać pracownikom po pracy do ich domów. Nowa poprawiona linia szelek Protecta® Pro™ spełnia te same rygorystyczne normy bezpieczeństwa, ale z podniesionym komfortem, możliwością regulacji oraz funkcjonalnością. Szelki bezpieczeństaw Protecta® Pro™ pozostają  jednymi

 z najczęściej używanych szelek w branży budowlanej.

czytaj całość »
Pokaz systemów ratowniczych Capital Safety Advanced 5-Piece Hoist System

17 czerwca dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przeprowadziliśmy pokaz sprzętu firmy Capital Safety. Podczas pokazu zaprezentowaliśmy innowacyjne modele uprzęży ExoFit Nex, Delta, First oraz urządzenia samohamowne Sealed-Blok z korbą i funkcją RSQ, Nano-Lok, Rebel.

Uczestnicy pokazu mieli także możliwość zapoznania się z urządzeniami ratowniczymi Advanced 5-Piece Hoist System z wyciągarką linową, urządzeniem ewakuacyjnym Rollgliss R500 oraz urządzeniem ratowniczym R250.

czytaj całość »
Już jest nowy DBI-SALA ® Nano-Lok ™ Tie-Back

Właśnie pojawił się bardzo ważny dodatek do linii produktów Nano-Lok ™, Nano-Lok ™ Tie-Back element łączący (SRL) Capital safety wprowadził na rynek kompaktowy, lekki i ergonomiczny kształt nowego Nano-Loka, który dzięki zastosowaniu taśm o bardzo dużej wytrzymałości można bezpośrednio kotwić do konstrukcji.

czytaj całość »
SAFETY DAY - Dzień Bezpieczeństwa SHELL 2015

6 maja 2015 roku na całym świecie firma Shell organizuje SAFETY DAY - Dzień Bezpieczeństwa "SHELL" W związku z tym, że sprzęt Capital Safety od lat gwarantuje bezpieczeństwo na budowach i stacjach paliw Shell, w tym roku ponownie zaangażowaliśmy się w organizację Safety Day w Polsce.

czytaj całość »
Capital Safety z prezentacją na III konferencji "Bezpieczna Praca Spawacza".

Bezpieczeństwo spawacza podczas prac na wysokości.22 kwietnia 2015 r., odbyła się III edycja Konferencji, pt. Bezpieczna praca spawacza, której gospodarzem była Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Konferencja skierowana była do specjalistów BHP mających styczność z procesem spawania oraz pracodawców i wszystkich pracowników związanych z branżą spawalniczą.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl